25 marca 2013

Wielkanoc się zbliża...

Dzisiaj zebrało mi się parę rzeczy, ponieważ w zeszłym tygodniu nawałnica złych wydarzeń spowodowała moje unieruchomienie, ale dzisiaj pełna nadziei, że wszystko będzie ok, pokazuję poduchę do zestawu z kogucikiem oraz króliki w wielkanocnej odsłonie.


 Na krześle tak tylko do zdjęcia, muszę znaleźć dla niej idealne miejsce, no i wydaje mi się, że przyda się jeszcze jedna, w końcu w parze raźniej.


Tak patrząc na nią, od razu do głowy wpada mi więcej pomysłów, więc koguciki zagoszczą u mnie podczas tych wielkanocnych świąt na pewno, może zrobię jeszcze jakąś puszkę?, hmm nie wiem, zobaczymy.


Ok, dosyć teraz o kogucikach, no bo w końcu mam jeszcze parę rzeczy do pokazania.

Jak wszyscy zauważyli, śnieg nie chcę nas opuścić, więc z malowaniem ruszam bardzo wolnooo, ale coś tam jednak udało mi się zrobić. O literkach była już mowa, w innym poście, ale postanowiłam do nich powrócić.

 A to już gotowy efekt

 Przed


 Po


 Zdecydowanie bardziej podobają mi się w białym wydaniu.

...

A już na zakończenie kolejne podkładki, z królikami w roli głównej.


...


No i teraz mam dylemat, które wykorzystać na wielkanocne śniadanie.


Poduchy już się szyją, także w następnym poście również o królikach, ach no i obiecana niespodzianka również się pojawi :)

Pozdrawiam serdecznie 

...Pokój 213...

4 komentarze:

  1. Ale cudowne króliki wielkanocniki:)!!!gdyby znalazły się takie na sprzedaż byłoby cudownie;P M. Koguciki tez są cudowne, ale od zajcy nie moge oderwać oczu:)...miłego dnia;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki, planujemy się wystawić już nie długo także, zamówienia są możliwe. Możemy zrobić takie specjalnie dla Ciebie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. to ja poproszę pięknie o 4 sztuki, jeśli da radę:)))hi, ale byłoby super.M

    OdpowiedzUsuń