27 czerwca 2013

Trochę z innej beczki

Dawno mnie tu nie było, no ale cóż, czasem przychodzi taki moment, w którym wszystko trzeba sobie poukładać. Od dłuższego czasu miewałam problemy zdrowotne, które były dla mnie bardzo męczące, bowiem nie ma nic gorszego niż, to że inni widzą Cię ciągle chorym, przemęczonym itp. Dochodziłam do takiego stanu, w którym spałam na stojąco (okropieństwo). Po mimo szczerych chęci brak mi było energii i nie do końca czułam się szczęśliwa. Jakiś czas temu, miałam operację i myślałam, że będzie dobrze, że zacznę się czuć lepiej, ale niestety nic się nie zmieniło. No i w końcu, doszłam do punktu zwrotnego. W poniedziałek miałam kolejne badania, tym razem bardzo niekomfortowe dla mnie ( więc nie będę wnikać w szczegóły) i ku mojemu zdziwieniu diagnoza wreszcie została postawiona. Zespół jelita drażliwego i nietolerancja na gluten.
To może się dla niektórych wydać dziwne, ale nie przypuszczałam, że gluten ma tak ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie. Chciałam się tym z wami podzielić, bowiem ma ta ogromny wpływ na moje życie. To kolejna rzecz, dzięki której się czegoś nauczę, hmm no i kolejne badania przede mną, ale już z innym nastawieniem.

...

No ale teraz dość o chorobach :) i czas wrócić do rzeczywistości, w końcu kiedyś muszę nadrobić blogowe zaległości.

Dzisiaj mam okazję pokazać wam co przygotowałam dla koleżanki, która jest fotografem. Ponieważ trwa sezon ślubny, postanowiłam sprezentować jej girlandę,a nawet dwie które będzie mogła wykorzystać do sesji.   ...


 ...


...Pierwszy raz do tej pracy wykorzystałam technikę, pewnie już wszystkim dobrze znaną, czyli druk cyfrowy przenoszony za pomocą NITRO. 

Pomysł, nie do końca mój bowiem widziałam, już takie wcześniej, no ale uważam, że klasyka w takim przypadku jest najlepsza. 

Dorotka, dziękuję za piękne zdjęcia, no i czekam na efekty plenerowe. No i oczywiście polecam !!!

https://www.facebook.com/dhladkaphotography?fref=ts


Tym czasem uciekam, pełna nadziei z usmiechem na twarzy.

Pozdrawiam Ula :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz