13 kwietnia 2013

W stylu retro?

Dzisiaj wracamy do szycia, pogoda piękna i aż, żale siedzieć, w domu przy maszynie, no ale co zrobić, czasem trzeba skończyć to co się zaczyna. Ostatnimi czasy wielką frajdę sprawia mi decoupage serwetek na tkaninie. Jestem tak wciągnięta, że dosłownie każdy motyw przenoszę po kolei, a ponieważ jestem świerzakiem w tym temacie, to staram się uczyć cały czas. Dzisiaj kolej na coś w stylu retro, no i pojawia się też nowość, bowiem robimy cały czas poduchy i podkładki, znalazł się również bieżnik, a tym razem do kolekcji dołączamy koszyk na pieczywo. 

Mam nadzieję, że spodobają się wam efekty naszej pracy, bowiem wkładamy w nią całą naszą pasję. Nie ma nic przyjemniejszego niż połączenie wspólnej pracy, bowiem każda rzecz z naszej kolekcji jest stworzona przeze mnie i przez moją mamę.Uwielbiam groszki, wnoszą one trochę słodyczy do końcowego efektu.


Dzisiaj w dwóch wydaniach: czerwień i granat, które prezentują się lepiej?


 ...


 ...

  
...


 Nie mogłam się dzisiaj zdecydować, gdzie zrobić zdjęcia, ach taka drobna rzecz, a ile potrafi narobić trudu.


 W komplecie z podkładkami...


  ...

  
... ...


 ... Podkładeczki...


...


I małe zbliżenie...

 ...Długi dzisiaj wyszedł mi ten post, ale nie mogłam się oprzeć, które zdjęcia wybrać. Mam nadzieję, że będą się wam podobać, może to mało skromne, ale mi podobają się ogromnie :)

A na koniec nasza nowość w tym tygodniu, czyli pierwszy raz szyty przez nas koszyczek na pieczywo. Moim zdaniem znajdzie on szerokie zastosowanie w kuchni...
 


 ...


 ...

Dużo się działo w tym tygodniu, na dzisiaj kończymy, ale w następnym poście o drobnych zakupach i znowu pojawią się nowości,w końcu trzeba jeszcze wykorzystać ładną pogodę, także pozdrawiam ciepło i do zobaczenia wkrótce!!!

...ULA...


...Pokój 213...
 

7 komentarzy:

 1. PIĘKNE ZAKOCHAŁAM SIĘ I BIORĘ WSZYSTKO!

  OdpowiedzUsuń
 2. cudo. zrobcie mi tez taki koszyczek na chleb. nata

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki, nie ma problemu, wystarczy tylko napisać maila, co do koloru itp :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ile takie poduszeczki? To i ja bym się może skusiła? Bo są przepiękne ! Istnieje możliwość zrobienia nowych? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. cena zależna od modelu, także można pisać na maila. Oczywiście można zrobić nowe :)

  OdpowiedzUsuń